Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moto susret Osijek

Go down 
+2
Mrs.O
mach
6 posters
Autor/icaPoruka
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimečet lip 25, 2009 10:59 pm

Jel dolazi tko u Osijek sutra ili u subotu?
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:34 am

Ja ne :-), ali ako si usput blizu Opatije dođi na moto susret na Preluci gdje će nas biti jedno tri.
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet lip 26, 2009 8:53 pm

izgleda da ne dolazim ni u svoj rodni grad posto je stalno kisa,,,al nevjerojatno kako se poklopi bas...mislim da bi organizatori mogli malo bolje pratiti barem dugorocnu vremensku prognozu a one od par dana su cak i jako tocne pa bi se ipak mogli ravnati po tome i recimo prolongirati susret za tjedan dana..ne kuzim zasto se to ne radi
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimesub lip 27, 2009 12:37 am

EEEEE Mach, Mach.. trenutno u Lijepoj Nasoj ima jedno 1,000,000 sta MK-a, sta MC-a.. Ti MC-i, imaju svoje termine susreta vec "goooodinama" i oni se ne mjenjaju.. To ti je njima, ko vjernicima Božić, uvjek je 25.12. pa kakvo god vrijeme da bude.. MK-a ima pun klinac, i muku muče kako da sastave datume da se ne poklapaju susreti u regijama, e sad zamisli da se jos ravnaju po vremenskoj prognozi..

Lijepo ti razmisljas, ali to ti je utopija, jednostavno tako neide..

Pozdrav!!!
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimesub lip 27, 2009 12:07 pm

slazem se sa teorijom poklapanja datuma ako se radi o široj regiji ali u lokalnoj (cirka 150km u krugu prebivalista- a mislim da su nam takvi upravo najvise u interesu kako zbog troskova tako i zbog prakticnosti ma sta god mi pricali o tome:)-na takve najvise idemo) i ne bi dolazilo do tolikog preklapanja datuma ako bi se susreti prolongirali za tjedan dana...pa jel bolje da kisa pokvari jedan cijeli moto susret nego da se cak i 2 poklope sa lijepim vremenom pa makar i na lokalnoj razini
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimened lip 28, 2009 10:58 am

sva sreca jucer je sve proslo fenomenalno...motora ko nikad do sad
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon lip 29, 2009 12:51 am

bilo je super čak tri max-a vjerovali ili ne cheers
poz
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon lip 29, 2009 10:11 am

boris je napisao/la:
bilo je super čak tri max-a vjerovali ili ne cheers
poz
ma koji su ti What a Face Suspect
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon lip 29, 2009 11:33 am

aaaaa...ja vidio i cetvrtog :-)...od 'đeđe'....cca '91 god.
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon lip 29, 2009 1:37 pm

U Rijeci nas je bilo čak dva i jedva se skupili :-)
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet srp 17, 2009 12:00 am

oce li te majice, precjednice:)?...ovaj vikend mi je susret u Vinkovcima pa da malo promoviram klub:))
[Vrh] Go down
mdobrin3
CroVmax
CroVmax



Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet srp 17, 2009 10:08 am

Boris pogledaj u birtija tamo sam stavio ono o čemu smo razgovarali
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet srp 17, 2009 2:04 pm

mach je napisao/la:
oce li te majice, precjednice:)?...ovaj vikend mi je susret u Vinkovcima pa da malo promoviram klub:))

E pa šta ne kažeš da ti je hitno, mi čekamo da se malo skupi pa da šaljemo sve odjednom. Mislili smo danas poslati ali to ti ionako neće stići tako brzo.
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepet srp 17, 2009 6:18 pm

[quote="Mrs.O"]
mach je napisao/la:
oce li te majice, precjednice:)?...ovaj vikend mi je susret u Vinkovcima pa da malo promoviram klub:))

e pa nije ti fora:),,,ko zna kad ce ostali uplatiti a mi posteni platise da cekamo...kad je trebalo uplatit slale su se poruke na sve strane a sad Basketball No
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 20, 2009 10:18 am

[quote="mach"]
Mrs.O je napisao/la:
mach je napisao/la:
oce li te majice, precjednice:)?...ovaj vikend mi je susret u Vinkovcima pa da malo promoviram klub:))

e pa nije ti fora:),,,ko zna kad ce ostali uplatiti a mi posteni platise da cekamo...kad je trebalo uplatit slale su se poruke na sve strane a sad Basketball No

Nemoj sada na mene prebacivati to što nisi rekao da ti je hitno. Ali primjedba stoji i imaš pravo. Potruditi ćemo se ispraviti to.

Mrs.O
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 20, 2009 3:08 pm

Majice su poslane onima koji su poslali danas preporučeno.
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 20, 2009 5:30 pm

[quote="Mrs.O"]
mach je napisao/la:
Mrs.O je napisao/la:
mach je napisao/la:
oce li te majice, precjednice:)?...ovaj vikend mi je susret u Vinkovcima pa da malo promoviram klub:))

e pa nije ti fora:),,,ko zna kad ce ostali uplatiti a mi posteni platise da cekamo...kad je trebalo uplatit slale su se poruke na sve strane a sad Basketball No

Nemoj sada na mene prebacivati to što nisi rekao da ti je hitno. Ali primjedba stoji i imaš pravo. Potruditi ćemo se ispraviti to.

Mrs.O

ma sve ok..samo eto prode jos jedan susret bez reklame kluba tongue
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimeuto srp 21, 2009 5:24 pm

mislim da je stiglo nesto iz poste 51000:)...al jos mi ne daju da vidim
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimeuto srp 21, 2009 5:27 pm

ivane dolaziš li u Vukovar?
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimeuto srp 21, 2009 5:32 pm

ako ideš nemoi zaboraviti obući majcu da se malo foliramo(promoviramo klub) Smile za šankom nadam se da će nam se i Ranko pridružiti
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimeuto srp 21, 2009 10:37 pm

eeee carevi ode Ranko ovaj vikend toćati nogice u moru.....:-)
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimesri srp 22, 2009 10:32 am

boris je napisao/la:
ivane dolaziš li u Vukovar?

dolazim...i to s novim uljem u kardanu cheers
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:10 pm

oli 14-16 09. mk muff diversi ide li se tamo ili ?
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:26 pm

boris je napisao/la:
oli 14-16 09. mk muff diversi ide li se tamo ili ?

Pa mi bi mogli, nije nam baš daleko, bilo bi nam jako drago da se zaputiš do Rijeke. Ali ipak preporučila bi ti ako već misliš na ovu stranu Pulu i Twinhorns party koji je već tradicionalan i jedan od najvećih susreta u Hrvatskoj. Na njega će doći Puljani a vjerujem još i dosta drugih.

Muff driversi su novi Riječki klub i ovo im je ja mislim 2. susret i ... ono ... malo se čudim da pitaš za taj susret. Bit će da ti se naziv strašno svidio ;-))

btw, jesi bio u Vukovaru ili je samo Ivan bio tamo.


Ivane daj slika, filmova , što imaš...
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitimepon srp 27, 2009 8:40 pm

bio u Vukovaru vidio Ivana,bilo je dobro(nismo se ni napili),muff je odličan naziv Smile)) ali taj vikend sam slobodan pa zato pitam,što se tiće slika fotografiranje je za cure pa zato nema slika Smile) a filmovi su za privatno gl
edanje Smile)))
ps.taj i slijedeći vikend(21,22 08.)sam slobodan pa zato pitam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moto susret Osijek Empty
PostajNaslov: Re: Moto susret Osijek   Moto susret Osijek Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto susret Osijek
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moto susret Nasice 29-30.5.
» Delnice 8. moto susret 2011
» Moto susret Vodnjan-Pula
» Moto susret Twinhon - Pula, 2009
» Osijek 14.09.2007

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Putovanja-
Forum(o)Bir: