Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 što je ovo - nema nikoga

Go down 
+2
ranko
Mrs.O
6 posters
Autor/icaPoruka
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimepet kol 07, 2009 12:06 pm

svi na godišnjem?
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesub kol 08, 2009 1:51 am

ja se upravo vratio....
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesub kol 08, 2009 9:42 pm

evo i mene, napokon na godisnjem pa da bacim malo oko na forum..
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimeuto kol 11, 2009 12:26 pm

ja idem 17. na godišnji, još samo par dana
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimeuto kol 11, 2009 6:23 pm

ja još ovaj tj. na godišnjem a onda arbajt Sad
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimeuto kol 11, 2009 6:28 pm

oli ideš li negdje ?
možda se zaletim dole na pivicu ovaj vikend
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesri kol 12, 2009 3:29 pm

boris je napisao/la:
oli ideš li negdje ?
možda se zaletim dole na pivicu ovaj vikend

U petak popodne idemo Tiho i ja za Istru. Stigneš ?
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesri kol 12, 2009 6:24 pm

sad u petak 14.?nestignem planirao sam krenuti u subotu 15.,
no problemo ako idete stretan put vidimo se drugi put
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimepet stu 11, 2011 1:19 am

Evo da podignem ovu nesretnu temu iz mrtvih, pa da ponovno, nakon dvije godine postavim pitanje iz naslova.. DI STE CROVMAXERI?

Neznam sta bi mislio, ili nam se jednostavno neda pisat nista po forumu, ili je taj facebook stvarno toliko zanimljiv pa su svi tamo, a forum niko ni ne pogleda, ili je Vmax stvarno toliko dobar motor pa se ne kvari, i niko nema bas nikakvo pitanje, ili smo si jednostavno dosadili svi medusobno s obzirom da smo se i ove godine CESTO druzili pa smo ostali bez texta..

Moj prijedlog za promjenu statuta kluba:

Svaki clan MORA napisati bar 10 postova mjesecno..

Uglavnom, pozdrav svim CroVmaxerima i javite se malo cesce sa nekim textom, bez obzira na smisao istog..
cheers
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimepet stu 11, 2011 1:14 pm

Evo javljam se ja. I drago mi je da nisam sama ovdje. Ne bih uvodila ovo pisanje tema uz članstvo da nam ne bi otpali svi članovi. I ovako nas ima premalo.
Gorane, kako motor, jesi ga sredio ?
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimepet stu 11, 2011 6:51 pm

Hehehe.. Ima i u tome istine.. Cudna smo mi vrsta.. U stvari, najvise me brine sto Lega nije vec 2 mjeseca otvorio forum.. Ja bi ga nazvao da vidim sta je s njim ali su mi se izbrisali svi brojevi iz mobitela..

Uglavnom kod mene ide dobro.. dobar dio je gotov, nesto jos zavrsavamo.. javim se kad zavrsim, sa rezultatima operacije.. jedino sta trenutno mogu reci je da sam se stvarno naradio..

[Vrh] Go down
alen

alen


Broj postova : 38
Age : 50
Localisation : ZADAR
Registration date : 08.03.2009

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimened stu 13, 2011 9:20 am

A zima jos nije ni pocela.... Ja sam izgubio volju nadati se nekoj duzoj voznji jer ili nisam doma ili mi nesto iskrsne kad nebi trebalo. Maxa sam odjavio do daljnjega iz protesta. Pozdrav svima!
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimepon stu 14, 2011 10:18 pm

kill_bill je napisao/la:
Hehehe.. Ima i u tome istine.. Cudna smo mi vrsta.. U stvari, najvise me brine sto Lega nije vec 2 mjeseca otvorio forum.. Ja bi ga nazvao da vidim sta je s njim ali su mi se izbrisali svi brojevi iz mobitela..

Uglavnom kod mene ide dobro.. dobar dio je gotov, nesto jos zavrsavamo.. javim se kad zavrsim, sa rezultatima operacije.. jedino sta trenutno mogu reci je da sam se stvarno naradio..


He he, lega svaki dan pogleda na forum...ali mi se browser ne ulogira automatski pa zato izgleda da se nisam dva mjeseca ulogirao....

Nego reci sta si radio na maxu!!! Nemoj mi samo reci da jos uvijek imas onaj sjaj u ocima pa ulazes silne pare u rumpl :-)

Daj slike...
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimeuto stu 15, 2011 9:15 pm

ranko je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:
Hehehe.. Ima i u tome istine.. Cudna smo mi vrsta.. U stvari, najvise me brine sto Lega nije vec 2 mjeseca otvorio forum.. Ja bi ga nazvao da vidim sta je s njim ali su mi se izbrisali svi brojevi iz mobitela..

Uglavnom kod mene ide dobro.. dobar dio je gotov, nesto jos zavrsavamo.. javim se kad zavrsim, sa rezultatima operacije.. jedino sta trenutno mogu reci je da sam se stvarno naradio..


He he, lega svaki dan pogleda na forum...ali mi se browser ne ulogira automatski pa zato izgleda da se nisam dva mjeseca ulogirao....

Nego reci sta si radio na maxu!!! Nemoj mi samo reci da jos uvijek imas onaj sjaj u ocima pa ulazes silne pare u rumpl :-)

Daj slike...

Pa tako valja.. vec sam se zabrinuo da se nisi spandzo s nekom svabicom.. od kad si otisao u gastarbajtere, od tebe ni traga ni glasa.. Smile

Oci su mi sad toliko sjajne da nikad u zivotu nisu jace sjajile sta se tice ove odrtine od maxa.. Lega, skoro sam sve rijesio, jos samo styling.. slike ce biti za kojih mjesec dana kad se sve zavrsi.. uglavnom, usle su USD, prednja i zadnja felna, normalno i kocnice i sve sta ide uz to od hayabuse.. sve je gotovo sta se tice mehanickih radova i montirano na motor, ostalo je sve pospajat, sajle, zice, cijevi itd.. Pod styling mislim na boju, znaci kad ga opituram, sve poslozim i prica je gotova jednom zauvjek..

A sta se love tice, moram priznat da nisam ni tako puno ulozio, ali kompletnu racunicu cu prilozit uz slike na forumu.. po mom skromnom misljenju, prosao sam odlicno sta se love tice..

Uglavnom, zadovoljan sam.. ti? Vozis sta? Prodajes? Di si, u Lijepoj Nasoj ili u Deutsche?


[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimeuto stu 15, 2011 11:55 pm

[quote="kill_bill"][quote="ranko"]
kill_bill je napisao/la:
Hehehe.. Ima i u tome istine.. Cudna smo mi vrsta.. U stvari, najvise me brine sto Lega nije vec 2 mjeseca otvorio
Pa tako valja.. vec sam se zabrinuo da se nisi spandzo s nekom svabicom.. od kad si otisao u gastarbajtere, od tebe ni traga ni glasa.. Smile

Oci su mi sad toliko sjajne da nikad u zivotu nisu jace sjajile sta se tice ove odrtine od maxa.. Lega, skoro sam sve rijesio, jos samo styling.. slike ce biti za kojih mjesec dana kad se sve zavrsi.. uglavnom, usle su USD, prednja i zadnja felna, normalno i kocnice i sve sta ide uz to od hayabuse.. sve je gotovo sta se tice mehanickih radova i montirano na motor, ostalo je sve pospajat, sajle, zice, cijevi itd.. Pod styling mislim na boju, znaci kad ga opituram, sve poslozim i prica je gotova jednom zauvjek..

A sta se love tice, moram priznat da nisam ni tako puno ulozio, ali kompletnu racunicu cu prilozit uz slike na forumu.. po mom skromnom misljenju, prosao sam odlicno sta se love tice..

Uglavnom, zadovoljan sam.. ti? Vozis sta? Prodajes? Di si, u Lijepoj Nasoj ili u Deutsche?



Jaoooj, sad ces ga morati voziti do kraja zivota Very Happy

Ja se eto vratio, slabo se vozim....znas koliko je sati kad je akumulator docekao samopraznjenje Sad ...jebga...al se spremam za Umag nagodinu ...psihicki i financijski...

Bas me zanima sta si napravio!!! Kako si rijesio zadnju felgu ???

Ja evo mali upgrade pripramam, narucio sam radijalne pumpe od zx14....vidim da ameri to masovno rade...pa kontam da ni meni ne moze skoditi...jos moram armirana crijeva naruciti negdje...
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesri stu 16, 2011 12:51 am

U Umagu nemoj da te nema..

Radijalne pumpe su i meni u opciji.. slijedeci tjedan mozda nesto uleti, cekam samo rezultate "cerupanja" jednog superdukea..

Zadnju felgu sam rijesio, tako da sam jedno tjedan dana skidao sve bogove s neba, skoro doktorirao tokarenje i TIG varenje, a o mjerenju da i ne govorim.. na oko tako jednostavna stvar, a zakomplicira se da se useres..

Imam par slika iz faze prerade felge, pa ces vidjet tocno na koji nacin je napravljeno..

Sa ovim postom moram priznat da si me razveselio, jer vidim da i tebi ne nestaje onaj poznati "sjaj", i ko zadnji jelen investiras u "drlo".. Smile

Za armirane cijevi pogledaj u Zg.. Firma se zove VEP hidraulika, u vrapcu.. cijene su odlicne, kvaliteta "na nivou", izmjeri tocno kojiko ti treba i kako da stoje holenderi, pod kojim kutem.. Probaj ih kontaktirati..
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesri stu 16, 2011 9:03 pm

Nama maxerima sjaj u ocima opstaje do zadnje lipe u džepu!!! Very Happy

Cisto za info, mene su obje pumpe sa prekidacima, posudicama i rucicama (sve potpuno novo) kostale 160$ + carina i porez 30% gore....

I sta velis za zadnju felgu, jel bilo lakse kupiti gotovu za 500€ :-)

p.s. volan je stavljen i mogu reci da mi je 'legao' ko budali samar
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimesri stu 16, 2011 10:21 pm

To je super cijena.. Uzmi u obzir da bi za te novce kod nas kupio klasicne pumpe od nekakvog suzukia, naravno, polovne..

Ma nije mi zao uopce sta sam je radio sam, odlicno iskustvo, da sad idem radit opet zadnju felgu, mislim da bi je u jednom danu uspio rijesit.. ne moram naglasit da su dimenzije "zapisane", sistem isto.. prvi put je sranje, jer bez obzira sto u principu znas sta treba radit, opet nije to to, onako nisi bas siguran u sve to pa istu stvar izmjeris 700 puta na razlicite nacine..

Ajde da i ti imas na motoru neki, rekli bi dalmatinci, "skverski" detalj.. Smile nisu ti kratke sajle i cijevi?
[Vrh] Go down
zlatko




Broj postova : 9
Age : 59
Localisation : Sveta Nedjelja
Registration date : 22.09.2009

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimečet stu 17, 2011 9:43 pm

Pozdrav svima, evo da vam se požalim ili pohvalim, prodao sam maxa. Bio je kod mene 3 god. ( kako vrijeme leti ), napravio sam 25000km, i nakon početnih sitnih mušica najviše zbog lošeg održavanja bivših vlasnika, odradio je moju "torturu" muški, tako da mi ga je u neku ruku i žao. Ali život ide dalje, u međuvremenu sam kupio TDM 900, tako da se i dalje kotrljam. lol!
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimečet stu 17, 2011 11:05 pm

zlatko je napisao/la:
Pozdrav svima, evo da vam se požalim ili pohvalim, prodao sam maxa. Bio je kod mene 3 god. ( kako vrijeme leti ), napravio sam 25000km, i nakon početnih sitnih mušica najviše zbog lošeg održavanja bivših vlasnika, odradio je moju "torturu" muški, tako da mi ga je u neku ruku i žao. Ali život ide dalje, u međuvremenu sam kupio TDM 900, tako da se i dalje kotrljam. lol!

ajd bar i dalje imas Yamahu :-)
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitimečet stu 17, 2011 11:56 pm

kill_bill je napisao/la:
To je super cijena.. Uzmi u obzir da bi za te novce kod nas kupio klasicne pumpe od nekakvog suzukia, naravno, polovne..

Ma nije mi zao uopce sta sam je radio sam, odlicno iskustvo, da sad idem radit opet zadnju felgu, mislim da bi je u jednom danu uspio rijesit.. ne moram naglasit da su dimenzije "zapisane", sistem isto.. prvi put je sranje, jer bez obzira sto u principu znas sta treba radit, opet nije to to, onako nisi bas siguran u sve to pa istu stvar izmjeris 700 puta na razlicite nacine..

Ajde da i ti imas na motoru neki, rekli bi dalmatinci, "skverski" detalj.. Smile nisu ti kratke sajle i cijevi?

odlicno, daj postaj te dimenzije i iskustva da i drugi ne moraju razbijati glavu :-)....pronadji negdje moj post gdje sam ja opisao svoj put ka 17' felgi....zvuci slicno kao tvoj he he...samo sto ja nisam nesto puno zapisivao jebga...

a sto se tice volana....sve 5.....nikakvih problema sa duzinama... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





što je ovo - nema nikoga Empty
PostajNaslov: Re: što je ovo - nema nikoga   što je ovo - nema nikoga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što je ovo - nema nikoga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Birtija-
Forum(o)Bir: