Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Par stvari koje su mi pale na pamet..

Go down 
+3
maxi
ranko
kill_bill
7 posters
Autor/icaPoruka
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimesub sij 09, 2010 11:24 pm

evo sad kad je ovakvo vrijeme kakvo je, i jos sam na godisnjem, onda imam vremena za prelistavanje starih tema sa foruma, i moram priznat da jedva cekam to vrazje proljece.. umag.. Cool

u tom silnom prelistavanju foruma, zapela mi je za oko nevjerojatna neurednost foruma, to je kritika adminu lol! jer su teme toliko razbacane da podforumi nemaju veze s temama.. tako teme o putovanjima, tj. susretima di smo bili mozemo naci u nekoliko podforuma i sl... ali nevazno, da ne ispadne da seruckam bez veze, to je zanemarivo..

sljedeca stvar je da mi je pala na pamet clanarina, ja sam uletio u ovo drustvo u 2. mj. pa mi je sad negdje vrijeme da se "zapisem" za 2010.. da ocekujem uplatnicu ili da kopam po starima i nadjem podatke od udruge?

i za kraj, makar je to jos jaaako daleko, bilo bi dobro da si svako od nas (crovmaxa) proba nekako staviti u raspored, vec sad da ne bude kasno
lol! umag 2010... da nas bude sto vise i da nam bude bar ko i proslih godina ako ne i bolje!!!

pozdrav svima, gdje god bili, pisite po forumu, pa makar i gluposti!!!

Goran
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimened sij 10, 2010 1:35 am

umag mi je vec od prvog puta pod obavezno....drugi vikend u petom mjesecu ja palim pilu i deri u istru
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimened sij 10, 2010 3:09 am

Nije da branim Predsjednicu ali koliko se sjećam bilo je govora da ćeš i ti pomoći oko uređivanja naše stranice Wink


A oko članarine to ti je pak svoja priča. Da svi plate kad im istekne još bi se i pohvatalo nekako ali kako skoro svi ukradu koje mjesece to ti je za poluditi da znaš tko kad treba platiti. Stvarno bi se trebali oko toga dogovoriti malo konkretnije.


Umag je uvijek pod obavezno , još samo da se skupe pare. A i neki francuzi su se najavili da bi došli Very Happy . A talijani su dobili "naredbu" od prezidente-a da dođu u UMAG
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimened sij 10, 2010 5:05 am

maxi je napisao/la:
Nije da branim Predsjednicu ali koliko se sjećam bilo je govora da ćeš i ti pomoći oko uređivanja naše stranice Wink


A oko članarine to ti je pak svoja priča. Da svi plate kad im istekne još bi se i pohvatalo nekako ali kako skoro svi ukradu koje mjesece to ti je za poluditi da znaš tko kad treba platiti. Stvarno bi se trebali oko toga dogovoriti malo konkretnije.


Umag je uvijek pod obavezno , još samo da se skupe pare. A i neki francuzi su se najavili da bi došli Very Happy . A talijani su dobili "naredbu" od prezidente-a da dođu u UMAG

1. sta se toga tice, bilo je price, ali neznam zasto je na tome ostalo.. evo, ja sam naravno i dalje za bilo koji oblik razvoja udruge, pa i za pomoc oko uredjivanja..

2. kako vam je jednostavnije, slazem se da bi se trebali oko nekih stvari konkretnije dogovorit.. vjerovatno ima clanova koji imaju i koju pametnu rijec, prijedlog, kritiku.. to bi mogli napravit bas u umagu..

3. ajde super, sto vise to bolje.. ako bude ko i do sad - ja sam i tako zadovoljan!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
mdobrin3
CroVmax
CroVmax



Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimečet sij 21, 2010 12:51 pm

pod 3 ti je najpametnije
[Vrh] Go down
boris

boris


Broj postova : 115
Age : 58
Localisation : os
Registration date : 02.05.2009

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimened sij 31, 2010 5:00 pm

što je oped spavamo "zimski san"imali što novoga?....što ima novoga sa česima oće li doći u osijek...
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimepon vel 01, 2010 12:51 am

boris je napisao/la:
što je oped spavamo "zimski san"imali što novoga?....što ima novoga sa česima oće li doći u osijek...

Česi će doći ali čini mi se ne preko Osijeka, dolaze najkraćim putem u Umag 06.05 (kažu da im je to 800 km), tako da budu odmorni za 07.-do 09.05. Poslije nastavljaju dalje ali još ne znam u kojem smjeru.
Kako budem saznala tako ću Vam javiti.


Puno pozdrava CroVmaxima, ma gdje bili :-)))
Mrs.O
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
ELO

ELO


Broj postova : 24
Age : 47
Localisation : Dol pri Hrastniku, Slovenija
Registration date : 26.08.2009

Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitimesub vel 06, 2010 8:38 pm

bok!

umag i pula su za mene pod obavezno u 2010! nadam se, da će doć još nekoliko vmaxera iz slovenije, pa da se provodimo!

čau!
[Vrh] Go down
http://www.elo.si
Sponsored content





Par stvari koje su mi pale na pamet.. Empty
PostajNaslov: Re: Par stvari koje su mi pale na pamet..   Par stvari koje su mi pale na pamet.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Par stvari koje su mi pale na pamet..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: CroVmax udruga-
Forum(o)Bir: