Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Servis za Vmax

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimepon tra 07, 2008 9:40 pm

Evo zaredali problemi, a tek ga imam mjesec dana. Dakle prvo regler, Ranko mi je poslao njegov rabljeni da se uvjerim da je to -to pa sam naručio novi preko ebay-a, a sada sam primjetio dim i vidim da je negdje na karteru mokar od ulja. Nisam još otkrio odakle ( to je bilo prije sat vremena pa ću vidjeti sutra ) i druga stvar primjetiom sam da u zadnjoj vožnja prije nego sam skinuo regler kao da nema snage tj. malo se guši , a vezano s time danas kad sam ga upalio pod saugom nije kao obično skočio u visoke ture odmah nakon par sekundi nego ostaje na 1500-2000 okretaja s punim saugom.
Ima li ko kakvu ideju odnosno koji bi mi servis (provjereni) preporučiči u Splitu ili Rijeci (jer u Dubrovniku nema baš stručnjaka) pa bi ga poslao brodom da mi naprave jedan dobar servis sa štelovanjima svega i svačega.
Pozdrav i svi savjeti su dobrodošli jer ljeto se primiče , a max u garaži Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimepon tra 07, 2008 10:56 pm

Ako želiš možeš ga poslati u Rijeku u SMOTO servis, ovlašteni za YAMAHU,
Ti vidi pa se lako dogovorimo
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimepon tra 07, 2008 11:04 pm

Moze biti i da zbog problema sa strujom nema dovoljan napon na bobinama pa onda slabije ide.

Onaj regler sto sam ti poslao isto radi malo kilavo, t.j. puni premalo na visokim obrtajima pa isto hoce zajebavati.

Uglavnom, probaj napuniti akumulator na punjac i onda na voznju pa vidi dali slabo vuce.

A za ulje, koliko znam maxevi nemaju osjetljive brtve ali budi siguran odakle curi jer se zna slijevati iz sasvim drugog mjesta a pokazuje se na karteru.

Sto se tice coka, moj max recimo pod punim cokom ne moze niti radititi jer se ugasi, pa onda samo do cca 2/3 dam i cim upali smanjim na 1/3.
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 11:25 am

Hvala na savjetima jedva čekam da završim s poslom pa da ga provam provozati.
Imaš li kakva iskustva s SMOTO servisom? Ako mi tu lokalni majstor ne riješi ništa onda mi je ta opcija najbolja pogotovo ako si voljan ga odvesti u servis i staviti na brod (i tebi piva i čevapi Smile)
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 11:29 am

Al ces da se naplacas piva i cevapa...mozda je jeftinije da okrenemo nest na raznju odmah :-)
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:15 pm

Skiper je napisao/la:
Hvala na savjetima jedva čekam da završim s poslom pa da ga provam provozati.
Imaš li kakva iskustva s SMOTO servisom? Ako mi tu lokalni majstor ne riješi ništa onda mi je ta opcija najbolja pogotovo ako si voljan ga odvesti u servis i staviti na brod (i tebi piva i čevapi Smile)
Da i ja tamo radim servis na maxu ako je nešto šta neznam sam, a za prevoz nema frke ako se odlučiš, samo neznam da li raditi usluge maxerima koji nisu članovi CRO VMAX-a scratch Laughing
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:16 pm

ranko je napisao/la:
mozda je jeftinije da okrenemo nest na raznju odmah :-)

Ne odmah nego kad max opet zabrunda Very Happy
E da nisam na kraju svjeta...ima li se u planu neko okupljanje bliže jugu? Mi smo prošle godine išli na rafting Cetina... iskrcaj iz kanua ispred restorana Radmanove mlinice i ravno na janjetinu cheers
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:17 pm

Ili možda postanu nakon što budu zadovoljni izvršenom uslugom Laughing
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:18 pm

quote]Da i ja tamo radim servis na maxu ako je nešto šta neznam sam, a za prevoz nema frke ako se odlučiš, samo neznam da li raditi usluge maxerima koji nisu članovi CRO VMAX-a scratch Laughing[/quote]

Pa učlanio sam se i predstavio...ali ima još neka formalnost za ispuniti?
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:23 pm

Ma nemoj baš ozbiljno shvatiti u vezi članstva, uvijek sam za pomoći u vezi motora
Punopravni član postaješ nakon uplate članarine i dobivanja članske iskazbnice i zakrpa
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:25 pm

Skiper je napisao/la:
Pa učlanio sam se i predstavio...ali ima još neka formalnost za ispuniti?

Platis jos par kuna clanarine i dobijes lijepu prisivku za jaknu u toj cifri Laughing

Tek si nam onda ravnopravan....dotad molim upotrebljavati prefix 'Gospodine' kad se obracas nama :-)
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:26 pm

maxi je napisao/la:
Ma nemoj baš ozbiljno shvatiti u vezi članstva, uvijek sam za pomoći u vezi motora
Punopravni član postaješ nakon uplate članarine i dobivanja članske iskazbnice i zakrpa

Jebote zakrpa zvuci kao da smo cigani.... pale
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:27 pm

Nisam znao, OK, pošalji podatke za članarinu ( nemoj pretjerati :-) dotuklo me ovo oko kupovine, nove gume odma na njega , za 10 dana rega i sad još zeza regler i tko zna što)
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:29 pm

Još malo i doma s posla idem vidjeti što ga muči...
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:29 pm

[

Jebote zakrpa zvuci kao da smo cigani.... pale[/quote]Da imaš pravo sorry na izrazu
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 2:31 pm

Skiper je napisao/la:
Nisam znao, OK, pošalji podatke za članarinu ( nemoj pretjerati :-) dotuklo me ovo oko kupovine, nove gume odma na njega , za 10 dana rega i sad još zeza regler i tko zna što)
Ma članarina je 150 kn , a podatke oko br. računa i ostalih podataka će ti poslati Predsjednica iako sam ja tajnik ali jbg cheers
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 4:11 pm

Predsjednica je izvršila svoju dužnost i obavijestila potencijalnog novog člana šta sve mora učiniti kako bismo ga doživotno obilježili crovmax zakrpom Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 4:35 pm

Mrs.O je napisao/la:
Predsjednica je izvršila svoju dužnost i obavijestila potencijalnog novog člana šta sve mora učiniti kako bismo ga doživotno obilježili crovmax zakrpom Very Happy Very Happy Very Happy

Nemoj sad i ti sa zakrpama Sad zvuci mi onak....znas....a i Maxi se slozio da bi bilo bolje zvati ih drugacije, recimo prisivka. Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 5:03 pm

ranko je napisao/la:
maxi je napisao/la:
Ma nemoj baš ozbiljno shvatiti u vezi članstva, uvijek sam za pomoći u vezi motora
Punopravni član postaješ nakon uplate članarine i dobivanja članske iskazbnice i zakrpa

Jebote zakrpa zvuci kao da smo cigani.... pale


hehehe.. stvarno, ljudi ce svasta pomislit, ko "ako kupim V-maxa, hodat cu sav ZAKRPAN".. Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 9:08 pm

Evo kratki izvještaj:
-upalio iz prve (akumulator napunjen s punjačem), drugačiji mi je režim rada pod čokom, čini mi se da je istovjetno prije crkavanja reglera što se tiče ubrzanja, v-boosta i sl. ugasio ga pa upalio nakon 5 min i sastavio trenutačno. Dakle regler je glavni razlog sad samo još da vidim odakle slini ulje (čini mi se s jednog vijka točno iznad grananja auspuha lijevo-desno pa se nadam da ga treba samo pritegnuti.
Malo mi je čudno da sad pod čokom drugačije radi...prije bi ga palio ful čok i nakon paljenja bi skočio odma na 3-4ooo o/min pa bi ga odma smanjio na 1/3, a sada ne skaču okretaji toliko nego ostaju na 1.500-2.000???
Sve u svemu nadam se da je sve u regleru (naručen zamjenski od virago 1100 s ebay) i pritezanju vijka.
Svima hvala na podršci.
Pozdrav.
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 9:10 pm

za MAXI:

- ako vrijedi ponuda kad mi dođe servis na 20.000 milja ( ako nije što čačkano s km) volio bi ga poslati u Rijeku na servis da mu naprave veliki servis sa štelovanjima, čiščenjima i sl. pa da ovdje samo m ijenjam ulje .
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitimeuto tra 08, 2008 9:13 pm

Skiper je napisao/la:
za MAXI:

- ako vrijedi ponuda kad mi dođe servis na 20.000 milja ( ako nije što čačkano s km) volio bi ga poslati u Rijeku na servis da mu naprave veliki servis sa štelovanjima, čiščenjima i sl. pa da ovdje samo m ijenjam ulje .
ma naravno
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
Sponsored content





Servis za Vmax Empty
PostajNaslov: Re: Servis za Vmax   Servis za Vmax Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Servis za Vmax
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Skiperov servis
» www.vmax.hr
» P: Vmax 2003. g.
» Vmax Czech
» VMax striper ?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Općenito o yamaha Vmax motociklu-
Forum(o)Bir: