Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ne idem u Umag...

Go down 
+2
Mrs.O
ranko
6 posters
Autor/icaPoruka
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimepon svi 05, 2008 10:37 am

Nakon ugodnog subotnjeg druženja sa Širlijem na MyWay-u u Osijeku podjoh doma uspavati bebicu sa namjerom da se vratim poslije 9. na dernek....

Prilikom silaska sa motora doma osjetim jaku bol u koljenu....hitna...vamo-tamo...dijagnoza: upala dijela koljena izazvana ozljedom od prije 20. godina kad sam se skrsio sa svojom elektronkom... Crying or Very sad

Uglavnom danas sam jos na poslu pa poslijepodne idem kod specijalista na pregled, otpada svaki napor za nogu koji bi mogao izazvati pogorsanje stanja, ukratko - nema ici u Umag.

Nema voziti bike narednih mjesec dva, nema doggy style sex-a, zapravo ukinulo mi jedine dvije aktivnosti kojima sam se iskreno veselio u svom zivotu...(bebica je posebna kategorija) Very Happy Sad Very Happy Sad Very Happy Sad

Zelim vam u svakom slucaju lijep provod tamo, mislite na mene.

Ranko
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimepon svi 05, 2008 1:48 pm

Godine stari , godine Very Happy. Ali mislim baš sada da poklekneš zaista nije u redu. Trebao si ležati u krevetu i čuvati se sve do Umaga.

...
Inače baš mi je žao, lega.

Pozdrav
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimepon svi 05, 2008 3:56 pm

.. dobro kaze capo, to su godine.. Laughing

steta.. stvarno.. Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimepon svi 05, 2008 5:53 pm

Biti će da si ti radio doggy style sex na susretu , pa nažuljao koljeno na neravnini samo nesmiješ doma doći sa takvim objašnjenjem Very Happy


Ajde ti samo brzo ozdravi LEGA
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimeuto svi 06, 2008 8:29 am

maxi je napisao/la:
Biti će da si ti radio doggy style sex na susretu , pa nažuljao koljeno na neravnini samo nesmiješ doma doći sa takvim objašnjenjem Very Happy


Ajde ti samo brzo ozdravi LEGA

E ti jedini znas kako mi je....kontam da nije i tebe bolilo koljeno Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
mdobrin3
CroVmax
CroVmax



Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimeuto svi 06, 2008 8:42 am

Ranko mulja odlučilo je 1% od kćerkice i 99% od hanume ili SE je stvarno jako odguravo na koljenima.
[Vrh] Go down
Skiper
CroVmax
CroVmax
Skiper


Broj postova : 75
Age : 52
Localisation : Dubrovnik
Registration date : 02.04.2008

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimeuto svi 06, 2008 9:51 pm

Pođi u Umag pa usput nek ti dr. Peharac ( mislim u Poreču)pogleda to koljeno, šalim se, želim da ti to što brže prođe i da se brzo vratiš tim tvojim aktivnostima. bounce
[Vrh] Go down
mdobrin3
CroVmax
CroVmax



Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimečet svi 08, 2008 10:58 am

Ranko kako si mogo plesat na susretu u osijeku pita ŠIRLI
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitimečet svi 08, 2008 12:59 pm

E stari, kad komadi gledaju stisnes zube....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne idem u Umag... Empty
PostajNaslov: Re: Ne idem u Umag...   Ne idem u Umag... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne idem u Umag...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Umag 7.-9.05.2010 susret
» idemo u Umag
» UMAG 2012
» UMAG 2015.
» UMAG 2016. ( 12.-15.5.)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Birtija-
Forum(o)Bir: