Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Max izgleda ide na bubanj:)..

Go down 
Autor/icaPoruka
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Max izgleda ide na bubanj:).. Empty
PostajNaslov: Max izgleda ide na bubanj:)..   Max izgleda ide na bubanj:).. Icon_minitimepet lis 08, 2010 3:00 pm

evo ovako...ni sam jos nisam nacisto ali mislim da ce moj max na prodaju...razlog je sto ga jaaako slabo vozim u zadnje vrijeme i samo mi je postao trosak za registraciju...plus cinjenica da ga nemam gdje garazirati preko zime(dosad sam žicao mog legosa Ranka:) ali nije to trajno rjesenje...cinjenica je jos da sam se i malo zasitio voznje a nisam tip koji ce za sebe raci live to ride ride to live itd:))...vmax kakav je ..je motor koji trazi punu paznju u voznji i veliku entuzijazam za posjedovanje koji sam ja vremenom izgubio...a i nedavno sam kupio novu "igracku" kabrio za koji sam dao stari auto i jos para tako da sad planiram bit malo u tim vodama sto znaci i tu dodatno ulagati i slagati...da ne duljim: oni koji me poznaju (posebno Ranko i Boris:)...znaju da sam ulupao u mog maxa jako puno para i da je sređen do zadnjeg šarafa...izgledom je isto donekle unikatan (exactrep maska, xenoni, led diode, supertrapp auspusi, mat crni, ove godine sam stavio i nove gume Bridgestone, novi akumulator i jos stosta...da ne spominjem i generalku na motoru kod Jage u Sl.Brodu...sa papirnatim dokazom racuna sta je sve mijenjano---samo generalka je kostala skoro 2000€..ove đinđe prije su kostale barem 3000€.....naravno da necu presutjeti cinjenicu da sam jednom pao s njega nakon cega je to sve i rađeno bas iz inata:)) a i zbog novaca koje sam dobio kao odstetu...motor nije bio jako udaren, vise je klizao po cesti...pregledan je od strane jako strucne osobe koja ce se ionako prepoznati u ovome tako da...Smile...cijena bi bila 9500€ jer on toliko zaista vrijedi(reg. je do 7/2011)..znam da nije trzisna al ne moram ga onda ni prodati..znalci ce znati procjeniti da li kupiti za te novce konfekciju ili old school pilu kakvu malo tko ima...eto toliko...pozdrav svima!!
[Vrh] Go down
mach

mach


Broj postova : 107
Localisation : OSIJEK
Registration date : 18.05.2008

Max izgleda ide na bubanj:).. Empty
PostajNaslov: Re: Max izgleda ide na bubanj:)..   Max izgleda ide na bubanj:).. Icon_minitimened ožu 06, 2011 3:15 pm

max se i dalje prodaje...cijena je 6800...motor je vrhunski
[Vrh] Go down
 
Max izgleda ide na bubanj:)..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» promijena izgleda

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Ponuda/Potražnja-
Forum(o)Bir: