Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Koji je to k.... sa lelujanjem volana??

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
toldi




Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2011

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimened lip 26, 2011 2:20 pm

Naime kao i svi ovdje imam problem sa vrludanjem volana na manjim brzinama pa me zanima jel itko to uspješno riješio??
Znam da je vjerovatno problem u ležajevima vilice ali na šta da pazim? Original, neki aftermarket oli što?

Eh da, trebali ste vidit situaciju kod vulkanizera kad se kuno u djecu vlastitu da je dobro izbalansirao kotač, jadan čovjek što sam mu sve rekao. Moram mu platit piće i ispričat se...jbg Embarassed

Hvala!
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimepon lip 27, 2011 12:19 pm

Ako imas problem kod naglog ubrzanja onda je to ta klasicna "mana" Vmax-a, i taj problem se uspjesno rjesava montazom 17" kotaca sa niskoprofilnim gumama, investicija od nekakvih 700-800 E za komplet.. a ako se radi o malim brzinama onda imas drugi problem koji moze biti iz nekoliko razloga, opisi malo kako ti se tocno ponasa motor u toj situaciji pa cemo probati pomoci...
[Vrh] Go down
toldi




Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2011

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimepon lip 27, 2011 7:29 pm

Nije komplicirano. Uzmimo kod konstantne brzine oko 70 kmh ako pustiš volan on hoće breakdance izvesti. Nema veze sa ubrzanjem, eventualno kod usporavanja s nekih cca 180/200 ima kratkotrajnu trešnju al koja je benigna po sigurnost...
E da, na 200 je ko svijeća miran a dalje se ne usudim radi guma..
[Vrh] Go down
maxi
CroVmax
CroVmax
maxi


Broj postova : 248
Age : 53
Localisation : Rijeka-G.Zamet-Drnjevići
Registration date : 23.05.2007

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimepon lip 27, 2011 8:22 pm

Imaš li utege volana, naime na malim brzinama oni pomažu da volan bude mirniji
[Vrh] Go down
http://www.maxi-ri.hr
toldi




Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2011

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimeuto lip 28, 2011 7:40 am

Imam utege...
[Vrh] Go down
djora




Broj postova : 4
Registration date : 12.05.2011

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimesri lip 29, 2011 1:27 pm

meni je prošle godine , otprilike na toj brzini, treslo zbog gume. promijenil sam prednju gumu i bilo je ok.
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimepet srp 01, 2011 10:44 am

toldi je napisao/la:
E da, na 200 je ko svijeća miran a dalje se ne usudim radi guma..

Ti si onda sretan covjek Very Happy

Zbog one tresnje pri malim brzinama....probaj malo dotegnuti lezajeve na vilama.....

Meni radi to isto kad pustim volan....koliko sam ja skuzio ima veze sa prednjom gumom/brzinom/vrstom asfalta....

Nekad radi a nekad ne radi, uglavnom ako drzim volan nema nikakvih vibracija na njemu i to mrdanje odmah prestane....
[Vrh] Go down
toldi




Broj postova : 18
Registration date : 27.05.2011

Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitimeuto srp 05, 2011 4:43 pm

Ionako namjeravam promjeniti gume, samo dok odabrem koje, pa ćemo onda vidjeti..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Empty
PostajNaslov: Re: Koji je to k.... sa lelujanjem volana??   Koji je to k.... sa lelujanjem volana?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koji je to k.... sa lelujanjem volana??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Općenito o yamaha Vmax motociklu-
Forum(o)Bir: