Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MC Vukovi Livno

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimepon kol 08, 2011 10:40 am

Evo vratili se sa susreta MC Vukovi, i moram reci da smo dobro nazuljali guzice.. Zao mi je sta nisam prije otvorio temu, mozda bi jos netko isao.. Uglavnom..

Sam susret je bio solidan, nista specijalno ali bolji od vecine "vecih" susreta kod nas.. Razlika je bila jedino u cijenama jer sam, moram priznati, ostao ugodno iznenadjen.. Pivo=1 bon=1 KM=3,80 Kn.. Popili smo 700 piva.. steta to propustit.. Naravno, janjetine smo se najeli za cijelu godinu.. Sve ukupno smo napravili cca 1600 km, od toga 850 u povratku, jer sam isao djir kroz Bosnu (Livno, Kupres, Bugojno, G. Vakuf, Prozor, Jablanica, Ostrozac, Mostar, Posusje), pa na GP Imotski.. Do Bugojna smo isli Moljac i ja zajedno a dalje Petra i ja sami.. Sve u svemu, bilo je odlicno i Livno ce sigurno biti u uzem izboru i slijedece godine..

Pozdrav CroVmaxerima.. cheers
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimepon kol 08, 2011 10:44 am

Ajmo slike ! ako nema slike ne priznajem .
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimeuto kol 09, 2011 12:03 pm

[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimeuto kol 09, 2011 4:45 pm

Jako lijepe slike. A jel ima zahvalnica ?
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimeuto kol 09, 2011 6:15 pm

Naravno da ima.. Na susretu je bilo prijavljeno preko 250 klubova.. CroVmax je bio 6. prijavljeni ako se dobro sjecam.. Brz sam, sta ces.. Smile Uglavnom, zahvalnice su bez veze, nisu ni napisali ime kluba gore.. Mogli su se i malo bolje potrudit..
[Vrh] Go down
Mrs.O
CroVmax
CroVmax
Mrs.O


Broj postova : 253
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimesri kol 10, 2011 9:36 am

Napiši Crovmax pa slikaj. Može ?
[Vrh] Go down
http://www.vmax.hr
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimesri kol 10, 2011 2:12 pm

kill_bill je napisao/la:
Evo vratili se sa susreta MC Vukovi, i moram reci da smo dobro nazuljali guzice.. Zao mi je sta nisam prije otvorio temu, mozda bi jos netko isao.. Uglavnom..

Sam susret je bio solidan, nista specijalno ali bolji od vecine "vecih" susreta kod nas.. Razlika je bila jedino u cijenama jer sam, moram priznati, ostao ugodno iznenadjen.. Pivo=1 bon=1 KM=3,80 Kn.. Popili smo 700 piva.. steta to propustit.. Naravno, janjetine smo se najeli za cijelu godinu.. Sve ukupno smo napravili cca 1600 km, od toga 850 u povratku, jer sam isao djir kroz Bosnu (Livno, Kupres, Bugojno, G. Vakuf, Prozor, Jablanica, Ostrozac, Mostar, Posusje), pa na GP Imotski.. Do Bugojna smo isli Moljac i ja zajedno a dalje Petra i ja sami.. Sve u svemu, bilo je odlicno i Livno ce sigurno biti u uzem izboru i slijedece godine..

Pozdrav CroVmaxerima.. cheers


shit ja se taman vracao iz Splita sa godisnjeg...jos kontam dali da stanem......ma kontam da ionako nikog neznam...i produzim.... Sad

drugi put najavi...


ali mi je drago da si Moljca probudio iz zimskog sna... Very Happy
[Vrh] Go down
kill_bill
CroVmax
CroVmax
kill_bill


Broj postova : 280
Localisation : Pula
Registration date : 29.02.2008

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimesri kol 10, 2011 2:57 pm

ranko je napisao/la:
kill_bill je napisao/la:
Evo vratili se sa susreta MC Vukovi, i moram reci da smo dobro nazuljali guzice.. Zao mi je sta nisam prije otvorio temu, mozda bi jos netko isao.. Uglavnom..

Sam susret je bio solidan, nista specijalno ali bolji od vecine "vecih" susreta kod nas.. Razlika je bila jedino u cijenama jer sam, moram priznati, ostao ugodno iznenadjen.. Pivo=1 bon=1 KM=3,80 Kn.. Popili smo 700 piva.. steta to propustit.. Naravno, janjetine smo se najeli za cijelu godinu.. Sve ukupno smo napravili cca 1600 km, od toga 850 u povratku, jer sam isao djir kroz Bosnu (Livno, Kupres, Bugojno, G. Vakuf, Prozor, Jablanica, Ostrozac, Mostar, Posusje), pa na GP Imotski.. Do Bugojna smo isli Moljac i ja zajedno a dalje Petra i ja sami.. Sve u svemu, bilo je odlicno i Livno ce sigurno biti u uzem izboru i slijedece godine..

Pozdrav CroVmaxerima.. cheers


shit ja se taman vracao iz Splita sa godisnjeg...jos kontam dali da stanem......ma kontam da ionako nikog neznam...i produzim.... Sad

drugi put najavi...


ali mi je drago da si Moljca probudio iz zimskog sna... Very Happy

Sad bi te zadavio najradje!!! Ja sa mislio da si ti jos u Deutche, pa nisam ni zvao.. Bezveze.. Bar da smo se nasli negdje po putu na klopi..
[Vrh] Go down
mdobrin3
CroVmax
CroVmax



Broj postova : 54
Registration date : 14.08.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimepet kol 12, 2011 9:00 am

moljac je aktivan i vozi se, ali sa najmlađim članom ovi malo stariji maxeri se ne voze ,klub bi trebali preimenovati u klub 100 km max. ili idemo kad nas žena pusti, meni je isto ali mene moja pusti ,a da ne pusti ja bi svejedno išo.
Ranko,mala šala jesi kupio dobar kišnjak. Dođi u nedelju u Pulu-Premanturu na roštilj časte slobodni vozači vmax
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitimepet kol 12, 2011 12:23 pm

mdobrin3 je napisao/la:
moljac je aktivan i vozi se, ali sa najmlađim članom ovi malo stariji maxeri se ne voze ,klub bi trebali preimenovati u klub 100 km max. ili idemo kad nas žena pusti, meni je isto ali mene moja pusti ,a da ne pusti ja bi svejedno išo.
Ranko,mala šala jesi kupio dobar kišnjak. Dođi u nedelju u Pulu-Premanturu na roštilj časte slobodni vozači vmax

dida...car si Very Happy

kisnjak vec imam odavno...ali znas da mladi lavovi misle samo na kokice pa misle samo na onu bitnu opremu :-)....bitno da je ona bila samnom

Hvala na pozivu Moljac ....ali ja evo opet u Dojclandu na privramenom radu Sad

mozda kasnije....
[Vrh] Go down
Sponsored content





MC Vukovi Livno Empty
PostajNaslov: Re: MC Vukovi Livno   MC Vukovi Livno Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MC Vukovi Livno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Putovanja-
Forum(o)Bir: