Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
alen

alen


Broj postova : 38
Age : 50
Localisation : ZADAR
Registration date : 08.03.2009

Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Empty
PostajNaslov: Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih   Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Icon_minitimečet ožu 15, 2012 6:01 pm

Sad Eto ako ima zainteresirnih javite se. Imam nekih problema sa makinim a ne da mi se ulaziti u popravke jer tko zna gdje bi to moglo zavrsiti. Ima tu svega a od ovih custom stvari tu su trokuti za USD R1, felfe 17", ojacanja okvira, rep, svjetlo, Ohlins zadnji amortizeri, auspusi Supertrapovi i DAM, KOSO digital taho. Maxi zna sto je sve na njemu. Pozdrav svima cheers
[Vrh] Go down
alen

alen


Broj postova : 38
Age : 50
Localisation : ZADAR
Registration date : 08.03.2009

Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih   Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Icon_minitimened svi 06, 2012 9:40 am

Max je bio na kuri kod Ranka, vratio se ziv i zdrav, te stoga odustajem od prodaje cheers Da me je bar neko uslikao kad sam okrenuo gas Laughing
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih   Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Icon_minitimened svi 06, 2012 1:52 pm

alen je napisao/la:
Max je bio na kuri kod Ranka, vratio se ziv i zdrav, te stoga odustajem od prodaje cheers Da me je bar neko uslikao kad sam okrenuo gas Laughing

Pacijent se uspjesno oporavio nakon slavonskog tretmana kobasicama i kulenom :-) he he

Bas mi drago da si odustao od prodaje....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih   Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prodajem svog Vmaxa u djelove - ako ima zainteresiranih
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Marving prodajem!
» Prodajem Vmax '02
» Prodajem svoje Shacale
» Prodajem svoju maskicu

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Ponuda/Potražnja-
Forum(o)Bir: