Vmax Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vmax Hrvatska

Forum Udruge Vmax Vozača Hrvatske - croVmax
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Membrane karburatora otvorenog tipa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
jozo64




Broj postova : 8
Registration date : 24.05.2012

Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitimened lip 10, 2012 9:32 pm

pozdrav momci i cure jel neko zna cijenu membrana otvorenog tipa u hrvatskoj ili sloveniji i dali ih treba poruciti il ima odmah za preuzeti,znaci nove i koja je cijena po komadu hvala svima unaprijed
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Re: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitimepon lip 11, 2012 2:11 pm

jozo64 je napisao/la:
pozdrav momci i cure jel neko zna cijenu membrana otvorenog tipa u hrvatskoj ili sloveniji i dali ih treba poruciti il ima odmah za preuzeti,znaci nove i koja je cijena po komadu hvala svima unaprijed
mislim da ove 'zatvorene' nema niti za kupiti...

inace zamjenske kostaju oko 50€ a originalne 100€...pa odluci

Ove zamjenske su od TourMax-a u žutoj kutiji napravljene navodno u japanu..

Imas jos i opciju kupiti samo one gumene šešire ako ti je to neispravno...kostaju oko 18$ (dolara) komad...
[Vrh] Go down
jozo64




Broj postova : 8
Registration date : 24.05.2012

Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Re: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitimepon lip 11, 2012 9:21 pm

Pozdrav Ranko najbrzi si za pomoci ma u redu su mi sve membrane samo su malo razvucene,najvise bi mi pasali ovi gumeni sesiri pa si to sam slozim,znas kavi smo mi mehanicari najvise sebi vjerujemo a ja posebno uzivam kad sam nesto slozim, nabaci link za ove sesirice i pozdrav svima skupa
[Vrh] Go down
ranko
CroVmax
CroVmax
ranko


Broj postova : 426
Age : 50
Localisation : Tenja
Registration date : 24.05.2007

Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Re: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitimeuto lip 12, 2012 9:09 am

Ako ti membrane nisu probusene...ne diraj nista...to sto ti se cine razvucene je normalno jer nisu u potpunosti od gume vec je to zapravo vulkanizirano platno...i sve dok drze vakum nema potrebe za mijenjanje

A ako bas hoces mijenjati...evo...
http://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-CARB-SLIDE-DIAPHRAGM-4PCS-YAMAHA-VMX12-XVZ12-XVZ13-VENTURE-ROYAL-VMAX-/270996334669?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3f18a3e84d&vxp=mtr

ili ovo...
http://www.siriusconinc.com/pro-detail.php?pid=&product_id=3988
[Vrh] Go down
jozo64




Broj postova : 8
Registration date : 24.05.2012

Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Re: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitimeuto lip 12, 2012 11:32 pm

pozdrav Ranko hvala puno,budem nest iskemijo nakon godisnjeg
[Vrh] Go down
Sponsored content





Membrane karburatora otvorenog tipa Empty
PostajNaslov: Re: Membrane karburatora otvorenog tipa   Membrane karburatora otvorenog tipa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Membrane karburatora otvorenog tipa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sinkronizacija karburatora.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vmax Hrvatska :: Ponuda/Potražnja-
Forum(o)Bir: